Keyif Boutique Hotel

Doğanın içerisinde eşsiz yeşil bitki örtüsü ile harika bir tatil için tüm misafirlerimizi tesisimize bekliyoruz. Tesisimiz konaklama dışı restaurant bölümüyle de misafirlerimizin kulllanımınada açıktır. Konaklama için rezervasyonlarınızı sitemiz üzerinden veya telefon aracılığı ile yaptırabilirsiniz. Tüm doğa insanlarını tesisimizde güzel ve keyifli anlar yaşamak için bekliyoruz.

Sizleri haberdar edelim

Keyif Boutique Hotel & Restaurant

Bir Boutique Hotel'den Daha Fazlası..

İstanbul Şehir Merkezine, Araçla Sadece 30 Dakika, Şile İlçe Merkezine ve Şile’nin En Özel Plajlarına 8 Dakika Mesafede Yer alan Keyif Boutique Hotel & Restaurant, Saklıgöl’e Yürüme Mesafesinde Yer Almaktadır. 3500m2 Yeşil Alanımız, Doğa İçerisinde Dere’ye Cephe Konumumuz, Farklı Konseptlerde Özenle Dekore Edilmiş Odalarımız ve Enfes Lezzetler Sunan Restaurant’ımızla, Ayrıcalıklı Tatilinizde Daha Mutlu Olmanız için, Dört Mevsim Boyunca Size Evinizdeki Sıcaklığı ve Konforu Sunuyoruz...

En Mutlu Anlarınızı Keyif Boutique Hotel & Restaurant’da Taçlandırın… Kır Düğünü, Nişan, Doğum Günü, Şirket Toplantıları, Davetler, Kurumsal Piknik vs. Organizasyonlarınızı, Doğanın İçerisinde Sizlere Keyif’li bir Konaklama İmkanı ile Sunuyoruz.
  • Doğa
  • Sağlık
  • Yaşam

Tatil Keyfiniz

Size Uygun Tüm Odalarımız Orman ve Bahçe Manzaralıdır.

Jakuzili Oda, Orman ve Bahçe Manzara Keyfi

Jakuzili Oda, Orman ve Bahçe Manzara Keyfi

Orman ve Bahçe Manzara Keyfi

Kısa Bir Tur Atın

Tanıtım Filmimiz

Bizi izlemeye devam edin

Güncellenmiş tekliflerimizden, etkinliklerimizden haberdar olun!

whatsapp