Keyif Boutique Hotel

Doğanın içerisinde eşsiz yeşil bitki örtüsü ile harika bir tatil için tüm misafirlerimizi tesisimize bekliyoruz. Tesisimiz konaklama dışı restaurant bölümüyle de misafirlerimizin kulllanımınada açıktır. Konaklama için rezervasyonlarınızı sitemiz üzerinden veya telefon aracılığı ile yaptırabilirsiniz. Tüm doğa insanlarını tesisimizde güzel ve keyifli anlar yaşamak için bekliyoruz

Sizleri haberdar edelim

Sile Doga Yürüyüsü Parkurları

Dinlenirken aynı zamanda gezerek tatilinizi çok daha zevkli hale getirebilirsiniz.

Şile hava durumu biraz daha karadeniz iklimi gibi düşünülebilir.. Şile gezilecek yerleri de hava durumuna göre yaparsanız daha iyi olacaktır..

Sarıkavak Köyü

Sarıkavak Köyü’nden başlayan parkurda, tarihi değirmen ve değirmene gelen suyun oluşturduğu şelale bulunuyor. Köyün karşı tepesinde Roma döneminden kalma kale kalıntıları var. Yürüyüş parkurunun değirmene kadar olan bölümü dereyi takip ederek, değirmenden sonrası ise Demircili Köyü’nden geçerek yine Sarıkavak Köyü’nde tamamlanıyor.

Erenler Köyü

Erenler Köyü’nden Darlık Barajı‘na doğru giden orman yolunu takip ederek yürüyüşe başlanıyor. 3 km boyunca baraj gölü takip ediliyor. Bu yoldan kuzeye giden yolu takip ederseniz Saklıgöl‘e ulaşırsınız. Ekim sonunda kestane toplanabilir.

Kutluca Köyü- Tasköprü

Gebze’nin Şile istikametindeki son köylerinden Kutluca Köyü’nde yer alan kanyonda, Roma döneminden kalma 2000 yıllık Taşköprü yer alıyor. Kanyona da bu Taşköprü’nün altından başlanıp 5 km ilerlendikten sonra Çobangeçidi Kanyonu’na giriliyor. Bu kanyon biraz zorlu olduğu için dilerseniz parkuru, Elbizli Köyü’ne çıkan yoldan ilerleyerek 9 km de tamamlayabilirsiniz.

Karamandere- Saklı Göl- Teke Köy

Parkur yaklaşık 12 kmlik kolay bir parkur. Darlık göleti kenarından ve orman içi toprak yoldan ilerlenecek yolda, barajın üstünde tesis de bulunuyor. Teke Köy’de bitiyor.

Onbirgöller Vadisi ve Hacıllı Selaleleri

GBu bölgede endemik bitkilerin yanı sıra mavi renkli ve kekik benzeri bir çiçek olan Mercanköşk (Origanum Heracleoticum)’ü görebilirsiniz. bu bölge genel olarak kamp için ideal.

Bizi izlemeye devam edin

Güncellenmiş tekliflerimizden, etkinliklerimizden haberdar olun!

whatsapp
"