Keyif Boutique Hotel

Doğanın içerisinde eşsiz yeşil bitki örtüsü ile harika bir tatil için tüm misafirlerimizi tesisimize bekliyoruz. Tesisimiz konaklama dışı restaurant bölümüyle de misafirlerimizin kulllanımınada açıktır. Konaklama için rezervasyonlarınızı sitemiz üzerinden veya telefon aracılığı ile yaptırabilirsiniz. Tüm doğa insanlarını tesisimizde güzel ve keyifli anlar yaşamak için bekliyoruz

Sizleri haberdar edelim

Indirim & Kampanyalarımız

Kurumsal Fırsatlar

Keyif Boutique Hotel & Restaurant tarafından kurumlara özel, yılın 365 günü sağlanan İndirim, fırsat ve avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Keyif Boutique Hotel & Restaurant Ailesi olarak, Çalışanlarınızın yoğun iş temposundan arınması, Daha verimli bir çalışma hayatı, Ayrıcalıklı tatillerinde daha mutlu olmaları için, Dört mevsim boyunca evlerindeki konforu ve sıcaklığı vadediyoruz.

Aşağıda belirtilen kurum çalışanlarına özel Keyif Boutique Hotel & Restaurant tarafından sağlanan Bireysel Avantajlar bulunmaktadır.

Detaylı Bilgi için, 0216 710 27 52 – 533 370 61 38

indirim

Kampanyalar

Pazar'dan Perşembeye (Hafta Içi) Otelimizden Yapacağınız Konaklama Rezervasyonlarında %25 Indirim Son Tarih 27/12/2019

indirim

Kurumsal Fırsatlar

Kurumsal Fırsatlar listemizde yer alan firma çalışanlarındansanız, indirimli rezervasyon imkanı için, tek yapmanız gereken kurumsal mail adresiniz ile info@keyifsile.com adresine mail atmanızdır.

indirim

Sizde Katılın!

Kurumsal firmalara özel fırsatlardan yararlanmak için, sizde Keyif Boutique Hotel ile işbirliğine katılın...

Bizi izlemeye devam edin

Güncellenmiş tekliflerimizden, etkinliklerimizden haberdar olun!

whatsapp